U17 Meisjes C - Regionaal Reeks 2 (bc)

Leeftijdscategorie

  • Geboren 2001, 2002-2003

Trainingsuren

  • Maandag 19:30 - 21:00u
  • Vrijdag 19:00 - 20:30u

Thuis wedstrijden

  • Zondag 11.30u

Trainer/Coach

Naam Voornaam Geboren Positie
Staepels Arne 8/09/1999 Trainer-Coach

Rangschikking

Naam Wed + 3-0/1 + 3-2 - 2-3 - 0/1-3 +S -S Punten
VOLMAR EKEREN B (bc) 8 8 0 0 0 24 1 24
BRAVOC RANST B 7 6 1 0 0 21 6 21
FH NIJLEN (bc) 8 6 0 1 1 21 7 21
U17 Meisjes C 8 4 1 0 3 15 12 15
BRAVOC RANST A 7 3 1 1 2 15 11 15
OXACO BVC ANTWERPEN B 8 3 0 1 4 14 16 14
VOS SCHILDE (bc) 7 3 1 0 3 13 11 13
VC SMASH LIER 8 3 0 0 5 10 16 10
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) 8 2 0 0 6 7 19 7
DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc) 7 0 0 1 6 3 21 3
GEEL ZWART WIJNEGEM 8 0 0 0 8 1 24 1

Ploegkalender

Datum Tijd Thuis Bezoek Waar Resultaat
15/09/2018 12:00:00 BRAVOC RANST A U17 Meisjes C Broechem Sporthal Het Loo 2-3
23/09/2018 11:30:00 U17 Meisjes C OXACO BVC ANTWERPEN B Ekeren Kon Atheneum 3-1
29/09/2018 12:30:00 FH NIJLEN (bc) U17 Meisjes C Nijlen Sporthal 't Zand 3-0
7/10/2018 17:30:00 U17 Meisjes C VOS SCHILDE (bc) Ekeren Kon Atheneum 0-3
28/10/2018 10:30:00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) U17 Meisjes C Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek 0-3
4/11/2018 11:30:00 U17 Meisjes C VC SMASH LIER Ekeren Kon Atheneum 3-0
10/11/2018 16:00:00 GEEL ZWART WIJNEGEM U17 Meisjes C Wijnegem Sportcentrum 0-3
17/11/2018 14:30:00 VOLMAR EKEREN B (bc) U17 Meisjes C Ekeren Kon Atheneum 3-0
25/11/2018 11:30:00 U17 Meisjes C DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc) Ekeren Kon Atheneum
2/12/2018 11:30:00 U17 Meisjes C BRAVOC RANST B Ekeren Kon Atheneum
6/01/2019 11:30:00 U17 Meisjes C BRAVOC RANST A Ekeren Kon Atheneum
13/01/2019 14:00:00 OXACO BVC ANTWERPEN B U17 Meisjes C Boechout Capenberg Oxaco Center
20/01/2019 11:30:00 U17 Meisjes C FH NIJLEN (bc) Ekeren Kon Atheneum
26/01/2019 17:30:00 VOS SCHILDE (bc) U17 Meisjes C Schilde Sporthal Vennebos
3/02/2019 11:30:00 U17 Meisjes C FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc) Ekeren Kon Atheneum
16/02/2019 14:30:00 VC SMASH LIER U17 Meisjes C Lier Stedelijke Sporthal
24/02/2019 11:30:00 U17 Meisjes C GEEL ZWART WIJNEGEM Ekeren Kon Atheneum
16/03/2019 11:30:00 U17 Meisjes C VOLMAR EKEREN B (bc) Ekeren Kon Atheneum
23/03/2019 12:00:00 BRAVOC RANST B U17 Meisjes C Broechem Sporthal Het Loo
30/03/2019 18:30:00 DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc) U17 Meisjes C Essen Sporthal Hemelrijk

Get in touch!

Meer info.

Contact Us

Ploegkalender