U13 Meisjes A - Regionaal Reeks 2

Leeftijdscategorie

  • Geboren 2006-2007

Trainingsuren

  • Woensdqg 18.00 – 19.30u
  • Donderdag 17.30 – 19.00u 

Thuis wedstrijden

  • Zondag 11.30u

Trainer/Coach

Naam Voornaam Geboren Positie
Janssens Thomas 12/08/2000 Trainer
Meyntjens Gina 2/07/1964 Trainer
Praet Wannes 17/11/2000 Trainer
Vankevelaer Stijn 18/02/1983 Trainer
Verstrepen Els 17/01/1973 Trainer
Roefs Petra 14/03/1978 Coach

Info

trainer: Stijn Van Kevelaer/Thomas Janssens op woe
trainer: Els Verstrepen /Wannes Praet/Gina Meyntjens op don
coach: Petra en Natascha

Rangschikking

Naam Wed + 3-0/1 + 3-2 - 2-3 - 0/1-3 +S -S Punten
U13 Meisjes A 18 16 1 1 0 53 7 53
W.E.K. LOENHOUT C 18 12 2 0 4 44 18 44
OXACO BVC ANTWERPEN D 18 12 1 2 3 43 21 43
BRAVOC RANST B 18 11 1 1 5 39 24 39
VOS SCHILDE A 18 5 5 1 7 37 35 37
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 18 9 1 3 5 36 29 36
VOLMAR EKEREN B (bc) 18 4 3 1 10 27 39 27
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C 18 4 0 1 13 17 43 17
VOS SCHILDE B 18 1 1 4 12 15 50 14
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN 18 0 1 2 15 8 53 8

Ploegkalender

Datum Tijd Thuis Bezoek Waar Resultaat
15/09/2018 12:30:00 W.E.K. LOENHOUT C U13 Meisjes A Loenhout Sportschuur 1-3
7/10/2018 11:30:00 U13 Meisjes A VOS SCHILDE A Ekeren Kon Atheneum 3-0
21/10/2018 14:00:00 U13 Meisjes A VOS SCHILDE B Ekeren Kon Atheneum 3-0
27/10/2018 15:00:00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B U13 Meisjes A Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek 0-3
4/11/2018 11:30:00 U13 Meisjes A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C Ekeren Kon Atheneum 3-0
11/11/2018 11:30:00 U13 Meisjes A VOLMAR EKEREN B (bc) Ekeren Kon Atheneum 3-0
1/12/2018 12:00:00 BRAVOC RANST B U13 Meisjes A Broechem Sporthal Het Loo 0-3
8/12/2018 15:00:00 OXACO BVC ANTWERPEN D U13 Meisjes A Boechout Capenberg Oxaco Center 0-3
16/12/2018 11:30:00 U13 Meisjes A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN Ekeren Kon Atheneum 3-0
6/01/2019 11:30:00 U13 Meisjes A W.E.K. LOENHOUT C Ekeren Kon Atheneum 3-0
12/01/2019 15:30:00 VOS SCHILDE B U13 Meisjes A Schilde Sporthal Vennebos 0-3
27/01/2019 17:00:00 VOS SCHILDE A U13 Meisjes A Schilde Sporthal Vennebos 1-3
3/02/2019 11:30:00 U13 Meisjes A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B Ekeren Kon Atheneum 3-0
16/02/2019 15:00:00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C U13 Meisjes A Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek 0-3
24/02/2019 13:30:00 VOLMAR EKEREN B (bc) U13 Meisjes A Ekeren Kon Atheneum 0-3
24/03/2019 14:30:00 U13 Meisjes A BRAVOC RANST B Ekeren Kon Atheneum 2-3
31/03/2019 11:30:00 U13 Meisjes A OXACO BVC ANTWERPEN D Ekeren Kon Atheneum 3-2
7/04/2019 14:00:00 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN U13 Meisjes A Mortsel Sporthal Den Drab 0-3

Get in touch!

Meer info.

Contact Us

Ploegkalender