U11 Meisjes & Jongens A - Regionaal Reeks 3

Leeftijdscategorie

  • Jongens en meisjes 2008-2009

Trainingsuren

  • Maandag - Jongens en Meisjes 17.30u - 19.00u
  • Woensdag - Jongens 15.00 – 16.30u
  • Woensdag - Meisjes 16.30u - 18.00u

Thuis wedstrijden

  • Zondag 13.30u

Trainer/Coach

Naam Voornaam Geboren Positie
Leyssens Freddy 11/08/1968 Trainer
Mermans Nelle 26/04/1997 Trainer
Van Breedam Liesbet 27/01/1979 Trainer
Bastaens Nadine 7/04/1971 Trainer-Coach

Rangschikking

Naam Wed + 3-0/1 + 3-2 - 2-3 - 0/1-3 +S -S Punten
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT 8 5 1 1 1 21 10 21
VOLMAR EKEREN B (bc) 7 6 0 1 0 20 5 20
SVEKA SCHOTEN (bc) 8 5 0 2 1 20 11 20
VOS SCHILDE A (bc) 7 4 2 0 1 18 7 18
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B 6 3 2 0 1 15 8 15
U11 Meisjes & Jongens A 7 2 1 1 3 12 14 12
VOS SCHILDE B (bc) 7 2 1 1 3 12 15 11
W.E.K. LOENHOUT B 8 2 1 0 5 10 17 10
W.E.K. LOENHOUT A 6 1 0 2 3 8 15 8
VOLMAR EKEREN C (bc) 7 1 0 0 6 4 18 4
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A 7 0 0 0 7 1 21 1

Ploegkalender

Datum Tijd Thuis Bezoek Waar Resultaat
15/09/2018 13:00:00 SVEKA SCHOTEN (bc) U11 Meisjes & Jongens A Schoten Sporthal De Zeurt 3-1
23/09/2018 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT Ekeren Kon Atheneum 0-3
29/09/2018 14:30:00 W.E.K. LOENHOUT B U11 Meisjes & Jongens A Loenhout Sportschuur 0-3
7/10/2018 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A VOS SCHILDE A (bc) Ekeren Kon Atheneum 2-3
4/11/2018 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A VOS SCHILDE B (bc) Ekeren Kon Atheneum 3-2
11/11/2018 09:30:00 VOLMAR EKEREN C (bc) U11 Meisjes & Jongens A Ekeren Kon Atheneum 0-3
18/11/2018 11:30:00 VOLMAR EKEREN B (bc) U11 Meisjes & Jongens A Ekeren Kon Atheneum 3-0
25/11/2018 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A W.E.K. LOENHOUT A Ekeren Kon Atheneum
2/12/2018 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A Ekeren Kon Atheneum
16/12/2018 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B Ekeren Kon Atheneum
6/01/2019 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A SVEKA SCHOTEN (bc) Ekeren Kon Atheneum
13/01/2019 10:30:00 FIXIT VOLLEY KALMTHOUT U11 Meisjes & Jongens A Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek
20/01/2019 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A W.E.K. LOENHOUT B Ekeren Kon Atheneum
26/01/2019 15:30:00 VOS SCHILDE A (bc) U11 Meisjes & Jongens A Schilde Sporthal Vennebos
16/02/2019 16:00:00 VOS SCHILDE B (bc) U11 Meisjes & Jongens A Schilde Sporthal Vennebos
24/02/2019 13:30:00 U11 Meisjes & Jongens A VOLMAR EKEREN C (bc) Ekeren Kon Atheneum
16/03/2019 12:30:00 U11 Meisjes & Jongens A VOLMAR EKEREN B (bc) Ekeren Kon Atheneum
24/03/2019 12:00:00 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A U11 Meisjes & Jongens A Mortsel Sporthal Den Drab
31/03/2019 09:30:00 W.E.K. LOENHOUT A U11 Meisjes & Jongens A Loenhout Sportschuur
7/04/2019 12:00:00 MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B U11 Meisjes & Jongens A Mortsel Sporthal Den Drab

Get in touch!

Meer info.

Contact Us

Ploegkalender